להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
22.10.2017

תקן מעקה בטיחות לבריכה

מעקה בריכה

כדי שיהיה אפשר לשחות בשקט – תקן מעקה בטיחות לבריכה

לפי תקני הבטיחות בריכת שחייה, בין אם מדובר בבריכת שחייה פרטית או בבריכה ציבורית מחייבת תו תקן מעקה בטיחות. על חשיבות תו התקן במאמר שלפניכם.

לא משנה אם יש לכם בריכה פרטית בבית או אם אתם הולכים לבריכה במקום המגורים, יש צורך בהקפדה על כללי בטיחות. לפי תקני בטיחות, בריכת שחייה מחייבת תו תקן מעקה בטיחות על מנת לשמור על הציבור. כאשר יש ילדים קטנים ההקפדה על בטיחות חשובה עוד יותר. בריכה בחצר הבית יכולה להיות תענוג לא רגיל, אבל יש לשמור כללי הבטיחות על מנת ליהנות ממנה. לא משנה באיזה בריכה מדובר, היא יכולה להיות מסוכנת ללא הקפדה על תו תקן מעקה בטיחות.

איזה מעקה מומלץ להתקין

כפי שכבר הבנתם, חשוב מאד לשמור על הבטיחות. היום ישנם סוגים שונים של מעקות. אם יש לכם בריכה בבית ואתם מתלבטים איזה מעקה להתקין כדאי להיעזר בבעל מקצוע אשר יסייע לכם לבחור את המעקה המתאים. אחד המעקות שנחשבים למומלצים הינו מעקה זכוכית. מעקה זכוכית מומלץ בשל העובדה כי מדובר במעקה בטיחותי לאנשים המתגוררים בבית ומשתלב בצורה שקופה במים, כך הוא שומר על הבטיחות ומעניק מראה נהדר לבריכה. אין ספק כי בחירה במעקה זכוכית מעניקה מראה יפה יותר לבית.

כמה זה עולה לכם

אם פעם התקנת בריכה בבית הייתה תענוג שהיה שמור אך ורק לתושבי בוורלי הילס, הרי היום גם בישראל הקטנה ניתן לראות לא מעט אנשים אשר מתקינים בריכה בבית ונהנים. היום ניתן לראות יותר ויותר בריכות בבתים פרטיים או גם במקומות כמו ספא המציעים שירותי רחצה.

ככל שתחום הבריכות הלך והתפתח, כך גם גדל הביקוש לייצור מעקות. ככל שהביקוש גדל כך ניתן למצוא לא מעט חברות אשר מספקות מעקות. כל חברה מציעה מחירים אחרים אבל יש להקפיד כי המעקות עומדים בתקן וכי מי שמבצע את ההתקנה הוא מתקין מקצועי אשר מקפיד על כל כללי הבטיחות כי אחרת עשוי להיגרם אסון בבריכה מה שאתם ממש לא רוצים שיקרה.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments