להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
11.11.2017

שערים חשמליים

שערים חשמליים

החידושים האחרונים של שערים חשמליים

מעבר לעיצובים המרהיבים של שערים חשמליים אותם אנחנו זוכים לראות כמעט בכל כניסה אל חניון בבנייני מגורים או משרדים, הרי שתחום השערים החשמליים משתכלל בכל עת ומביא איתו גם חדשנות טכנולוגיות, המספק לנו, בעלי החנייה, נוחות רבה יותר. אפשרויות פתיחת שער החניון החשמלי מעניקות לנו את היכולת לבחור בדיוק את שיטת הפתיחה העדיפה עלינו, ולוותר על הצורך בשלט לחנייה.

פתיחת שערים באמצעות כרטיס חכם

הכרטיס החכם מאפשר לנו לפתוח את השער ללא מגע יד וללא צורך בכל נקיטה של פעולה כלשהי. הכרטיס החכם מותקן בכלי הרכב וברגע שהרכב מתקרב אל השער, השער נפתח באופן אוטומטי. פתרון זה מתאים מאוד לרכבי הצלה, אשר צריכים להיכנס אל חניוני בית החולים במהירות, או גם כאשר מדובר בציי רכב במקום עבודה ומפעלים. אפשרות נוספת, היא לוותר על ההתקנה של הכרטיס החכם בכלי הרכב ולהנפיק כרטיס חכם בתצורה של כרטיס אשראי, כאשר הנהג מקרב את הכרטיס אל כניסת החניון, השער נפתח אוטומטית.

פתיחת שערים באמצעות טלפון סלולרי

חידוש נוסף הינו שימוש במכשיר הטלפון הסלולרי כשלט לחנייה. למעשה, גם כאן, ישנן שתי אפשרויות לשימוש. האחת, הינו באמצעות אפליקצייה ייעודית והשנייה היא באמצעות חיוג אל השער החשמלי. שתי האפשרויות הללו מקלות על הפתיחה של השער, והן מתאימות לעובדים המגיעים בכל פעם בכלי רכב אחר, או בבנייני מגורים, בהם בני זוג חולקים את החנייה ופותר את הצורך בהחזקה של שני שלטים, אחד בכל רכב.

פתיחת שערים באמצעות זיהוי מספר רכב

אמצעי חדש לצורך פתיחת שערים חשמליים הינו שימוש במצלמה המאפשרת לזהות את מספר הרישוי של הרכב ובכך לאפשר לרכב לעבור. זיהוי הרכב מתבצע בצורה אוטומטית ומאפשר לבעל הרכב להיכנס אל החנייה בקלות ובמהירות וללא הצורך לנקוט בפעולה מסויימת על מנת לפתוח את השער.

הפתרונות המתקדמים של פתיחת שערים חשמליים חוסכים לנו את הצורך בפעולה פיזית ובוודאי את תחזוקת השלט לחנייה, אשר ידוע בבלאי הגבוה שלו.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments