להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
12.11.2017

שירותי מוקד

שירותי מוקד - לשמור על מה שיקר לנו

מדוע צריך שירותי מוקד

אזעקות רבות מחייגות חיוג אוטומטי לבעלי הבית במקרה של פריצה, למרות שכיום המגמה היא להיעזר בשירותי מוקד הנחשבים יעילים יותר במקרה של פריצה וזאת מכמה סיבות מרכזיות. אך עם זאת עדיין קיימת התלבטות של כמה ממתקיני מערכות האזעקה, באם לשכור שירותי מוקד או לסמוך על התפקוד העצמי שלנו בזמן שמערכת האזעקה שלנו עובדת ?

אז האם כדאי להיעזר בשירותי מוקד? לנו נראה שכן. מדוע? כל הסיבות הבטוחות בהמשך…

פעילות רחבה יותר בשעת פריצה או תקלה במערכת האזעקה

שירותי מוקד הינם שירותים הנפרסים על מגוון אזורים וחברות רבות כוללים בשירותים שלהם לא רק את אזורי המרכז – אלא גם את שטחי יהודה ושומרון הנחשבים שטחים מאד מבוקשים בכל הנוגע לנושא של ביטחון. המוקדים מספקים לאותם אזורים טכנאים, אנשי בטחון, מנהלים ועוד.

מהם השירותים שמציעים שירותי מוקד

השירותים מציעים מענה טלפוני מהיר על ידי אנשי מקצוע מיומנים במקרה של אזעקה המופעלת במבנה, והתקשרות מיידית לנייד הלקוח או בעל המבנה אצלו הופעלה האזעקה. במקרה ואין מענה או שבעל הבית אינו במקום האירוע, או גרוע יותר נמצא במקום האירוע ונמצא במצוקה ובמצב של חשש אמיתי לביטחונו, המוקדים דואגים ליידע את המשטרה או לשלוח איש אבטחה מטעמם למקום בו הופעלה ההזעקה, על מנת שזה יגיע במהירות האפשרית יאבטח או יסרוק את המקום ובהמשך גם יספק צוות טכנאים למקרה של סכנה או תקלה במערכת האזעקה. שירותי מוקד יגסו בנוסף את כוח האדם הטוב ביותר לשורותיהם וידאגו לעבוד עם מאבטחים מהשורה הראשונה, שנבחרו בקפידה ועברם ללא רבב. אותם מאבטחים נבחרים הינם אנשי צבא או משטרה שיצאו מיחידות קרביות ויודעים לסרוק את המבנים ולאתר פורצים.

מהי הטכנולוגיה בהם משתמשים בשירותי מוקד

מוקדים רבים עובדים לפי התקנים של משטרת ישראל והם דואגים לעבוד עם טכנולוגיה חדישה ולהתעדכן בכל מה שחדש בשוק האבטחה. המוקדים הטובים והמתקדמים ישתמשו בטכנולוגיות של חיבורים אלחוטיים, מערכות אזעקה משוכללות, מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות, חיישני תנועה, חיבורים אלחוטיים, חידושים סלולאריים ועוד. חברות טובות ידעו למזער עד כמה שניתן את הנזקים מפריצות על ידי מערכות הרתעה משכלולות וטובות ביותר בעלות יכולות תגובה הן מכאניות והן אנושיות ברמת כוח האדם הטוב והמובחר ביותר שקיים.

האם שירותי מוקד יעילים בעת נסיעה לחו”ל

בעת נסיעה לחול רצוי לעדכן את שירותי המוקד כי אתם נוסעים לחו”ל וכן למנות חבר קרוב על מערכת האזעקה בבית ולעדכן את נציגי השירות בפרטיו של אותו אדם – כך שאם נעשית פריצה לבית או שמא קיימת תקלה במערכת האזעקה – ידעו לפנות לאותו אדם על מנת לעדכנו.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments