להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
22.10.2017

רשתות לחלונות

התקנת רשתות בבית

רשתות לחלונות – מה זה בכלל?

הבית שלנו הוא המקום שאמור להגן עלינו יותר מכל, מקום בו אנו מרגישים הכי טוב והכי בטוח. לא רק מפני פגעים ואנשים רעים הבית שלנו אמור להגן עלינו אלא גם מפני מזיקים קטנים, מזיקים שביום יום יכולים להיות מציקים ובעיתיים. כאלו הם היתושים, יצורים קטנים שיכולים להוציא אותנו מדעתנו ולא רק בגלל הזמזום שלהם אלא גם בגלל העקיצות המאוד לא נעימות שלהם. ישנן דרכים רבות להילחם בעקיצות הללו כשאחת הדרכים היא רשתות לחלונות, רשתות אשר יגנו עלינו מפני היתושים ובו בעת גם יכולות להיות הצללה לא רעה לבית שלנו.

רשתות לחלונות
רשתות לחלונות

יתרונות הרשתות

רשתות לחלונות טומנות בחובן מספר יתרונות. ראשית כפי שציינו הן יכולות להיות פתרון לא רע לבעיית היתושים, ואם אנו מקפידים לסגור אותן כמו שצריך אין שום סיבה שייכנסו יתושים לבית. יתרון נוסף הוא שהן מתלבשות על החלונות ולכן זזות או נפתחות איתן מה שאומר שאפשר תמיד לפתוח אותן ולקבל משב רוח נעים יותר ורב יותר. ויתרון נוסף כפי שציינו הוא ההצללה, עוד רווח שמרוויחים מהרשתות הללו, ובעיקר במדינה כמו שלנו בה הכול כל כך חם וישנה שמש ברוב השנה, הצללה של הבית תמיד יכולה לסייע.

התקנת רשתות לכל סוגי החלונות
התקנת רשתות לכל סוגי החלונות

דרכים נוספות למלחמה ביתושים.

ישנם כל מיני מכשירים חשמליים ומכניים אשר אמורים להבריח יתושים ובכך למנוע מאתנו מלהיעקץ, ויעילות המכשירים הללו או לפחות חלקן מוטלת בספק. ישנה כמובן דרך נוספת והיא הדרך הפופולארית יותר למלחמה ביתושים והיא משחה למריחה על הגוף. המשחות הללו אמורות להניס את היתושים אך לא על כל סוגי העור הן עובדות, מה שאומר שאם יש לכם סוג עור בעייתי שגם המשחות הללו לא מתגברות על בעיית העקיצות בעור כמו שלכם, אתם בבעיה רצינית וסביר להניח שתקומו בבוקר בדיוק כמו שהייתם קמים ללא מריחת המשחה.

אין ספק שרשתות המיועדות לחלונות הן פתרון מצוין כחלק מאותה מלחמה ביתושים. מי שאין לו רשתות כאלו והתקין אותן בכל זאת יגלה הבדל עצום בין מה שהיה לפני הרשתות ומה שאחרי.

רשתות לחלונות בבית
רשתות לחלונות בבית

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments