להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
19.11.2017

קבלן שיפוצים

עזרה בבחירת קבלן שיפוצים

עזרה בבחירת קבלן שיפוצים

בחירת קבלן השיפוצים שלכם היא אחת מבחירות אנשי המקצוע החשובות שתעשו בחיים שלכם. כל בית בישראל עובר שיפוץ מסיבי לפחות פעם אחת בתקופת המגורים של אותם דיירים, ולכן השיפוץ חייב להתבצע על הצד הטוב ביותר. בנוסף, עבודה עם קבלן שיפוצים יעיל ומנוסה תחסוך לכם ביורוקרטיה רבה מול הרשויות המקומיות, אשר דורשות לא פעם שיפוצי נכסים בתמורה לאישור אכלוס על רקע בטיחותי. אנו נספק לכם עזרה בבחירת קבלן שיפוצים על פי מספר אמות מידה שעליכם לדעת:

ניסיון קודם של הקבלן

פרמטר זה חשוב מאין כמוהו. מומלץ לבדוק מי היו הלקוחות הקודמים שלו, מהי מידת שביעות הרצון שלהם ממנו. במקרה של שיפוץ דירה חדשה לקראת אישורה עם טופס 4 – מה היו אחוזי ההצלחה שלו בתחום. על פי קריטריונים אלו ניתן לדעת מי הוא הקבלן שעומד מולנו, ולקבל לשורותינו רק קבלנים שאנו בטוחים שיבצעו את העבודה ביסודיות הנדרשת.

מעורבות הקבלן בפרויקטים גדולים

יש לברר האם הקבלן היה מעורב בפרויקטים מיזמיים גדולים ברחבי הארץ. האם הוא היה שותף לבניות שהתרחשו בעת האחרונה? ומה לגבי פרויקטים כמו תמ”א 38 ופינוי בינוי? האם הקבלן היה שותף פעיל בקבלת ההחלטות בשיפוצים אלו, או אפילו שימש כקבלן ראשי? ללא ספק, מעורבותו בפרויקטים גדולים קודמים מצביעה עליו כעל קבלן בעל ניסיון אשר יבצע גם את הפרויקט שלכם בבטחה וללא כל חשש.

עמידת הקבלן בלוחות זמנים

מומלץ לברר עם לקוחות קודמים על יסודיותו של הקבלן גם בתחום לוחות הזמנים. כאשר אתם משפצים דירה אשר הבטחתם לאכלס אותה בתאריך מסוים כנגד חוזה, סעיף זה נהפך לאקוטי ביותר ובעל משמעות מיוחדת. בסופו של דבר, אם יחליט הקבלן לעכב את סיום הבנייה, אתה כמי שחתום על החוזה עם הדיירים או הקונים – צפוי להפסיד כסף מהם.

יסודי והיגייני בעבודתו

ניתן משיחה קצרה עם לקוחות קודמים להתרשם מאופן עבודתו של הקבלן: האם הוא עובד בצורה מדויקת ויסודית? האם הוא מנקה את שיירי הבנייה שהשאיר אחריו? אלו שאלות אשר המענה עליהן מעניק גם לכם עזרה בבחירת קבלן שיפוצים, ומוודא שתוכלו לגשת לבית שלכם ללא הפתעות מיותרות לאחר גמר השיפוץ.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments