להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
5 (100%) 1 vote
13.10.2017

סוככים למרפסת

סוככים למרפסת – מהם היתרונות והאם זה משתלם ?

לפעמים סוכך למרפסת יכול לשדרג את רמת החיים שלנו בצורה משמעותית להצל עלינו בימים חמים ולהגן עלינו ועל רכושנו בימים קרים. אז מהן היתרונות בהתקנת סוככים למרפסת, איך הם תורמים לעיצוב ומהיכן כדאי לרכוש סוכך למרפסת. יצאנו לבדוק כיצד סוכך למרפסת משפיע על חיי היום יום שלנו…

הצללה למרפסות

סוככים למרפסת ולפינות ישיבה …

בעלי בתים רבים מוצאים נחמה וחדווה בארגון פינת ישיבה כיפית המהווה מקום מרגוע בימי האביב והקיץ החמים, אבל אותם בעלי בתים לא תמיד לוקחים בחשבון כי מעל אותן פינות ישיבה צריך צל. במקרים מסוג זה סוכך יכול להוות פתרון נהדר בעיקר אם מדובר בסוכך גדול יחסית, הנמתח החל מהקיר החיצוני בצורה הדרגתית אל מעבר לפינת הישיבה. הסוככים מהדגמים הישנים יותר מופעלים על ידי מוט קל לתפעול, והסוככים המשוכללים והחדישים יותר מופעלים על ידי שלט, וישנם אף סוככים המחווטים לבתים חכמים המופעלים על ידי שלט מרכזי חכם.

הצללה

עיצוב סוככים

עיצובי הסוככים הינם רבים ומגוונים וכיום ניתן לראות מגוון רב של סוככים החל מסוככים קטנים בעלי שלוש כנפיים או זוויות המתאימים לחלונות או דלתות אותם ניתן להתקין עד זווית של 170 מעלות -וכלה בסוככים גדולים הנפרסים לרוחב ולאחר מכן כלפי מטה על מנת להגן על כל המרפסת מפני שמש חזקה, רוח או גשם. הסוככים הקבועים הינם סוככים עשויי אלומיניום קשיח וישנם סוככים העשויים מבד או שמשונית והם מעוצבים בשלל גוונים וצורות.

סוככים למרפסת – יותר משתלם מפרגולה ?

אחד היתרונות הבולטים בסוככים למרפסת הוא הפתרון הזול שהסוכך מציע ביחס לפרגולה. הפרגולה העשויה עץ נחשבת יקרה למדי והיא מורכבת מעצבים ועבודת הרכבתה והתקנתה נמשכת עד כשבוע, הסוכך לעומתה קל מאד להרכבה ומחירו זול יחסית ולכן הוא מועדף על ידי צרכנים רבים.

סוככי מסך

בנוסף נוכל למצוא את סוככי המסך המתאימים לכיסוי מסיבי יותר של השטח ושמירה על פרטיות. סוכך מסוג זה מגן גם מפני השמש והגשם ונמשך עד למטה על מנת לאפשר הסתרה והגנה של כל החלל אותו נרצה לכסות בסוכך. סוככים מסוג זה מגיעים בדרך כלל גם עם חלונות שקופים לפתיחה במידה ונרצה להכניס אור למרפסת או לפנית הישיבה או לצפות החוצה מהסוכך.

איזה סוכך הוא המשתלם ביותר?

מבחינת מחיר ניתן לומר כי הסוככים אינם יקרים, ראייה לכך היא שאף ביוון (ה”מאותגרת כלכלית”) הינה בעלת סוככים צבעוניים וססגוניים במרפסותיה, וכיום כל בית גם בישראל יכול להרשות לעצמו לפחות סוכך אחד. הסוככים המומלצים בדרך כלל הם סוככים גליים הנחשבים אטרקטיביים ומתאימים בעיקר לבנייה מודרנית, שהסוככים הזולים יותר הם סוככי השלד והמתכת העשויים בד שמשונית הנחשבים נפוצים יותר וחסכניים יותר אך עם זאת גם עמידים בפני מפגעים ונזקי מזג אוויר קשים.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments