להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
13.10.2017

סוככים בחיפה

סוככים בחיפה

חיפה היא עיר בה יש שמש ים, ספינות, נמל ולחות, ובנוסף למזג האוויר הפכפך ומגוון את ההתרחשויות בעיר. על כן ניתן לראות בה הרבה מרפסות קסומות עם סוככים במגוון צבעים ועיצובים – אבל אילו עיצובים ניתן לראות במרפסות ובתים להן סוככים, והיכן ניתן להשיג סוככים בחיפה?

סוככים לחנויות

סוככים על גבי בתים ישנים …

אחד המאפיינים של חיפה היא יושן הבנייה בעיר, תוך שהעיר מאופיינת בבניה ישנה ואזורי נמל ,ספינות דייגים שלצידם מסעדות ובניינים שעברו שימור יפיפה. במקרים מסוג זה סוככים אדומים עגולים בעלי שלוש כנפיים הופכים להיות חלק אינטגראלי ובלתי נפרד מהנוף החיפאי ההופך את החנויות לאטרקציה של ממש בנוף – ההופכת את חיפה ואזור הבתים הישנים לקסום יותר.

סוככים מפלסטיק

סוככים על גבי חנויות…

גם חנויות בחיפה מקבלות עיצוב אחר ושונה לגמרי כאשר מותחים מעליהן סוככים קטנים בצבעי אדום וירוק. החנויות בעלות הסוככים מעל החלונות, מקבלות מראה אירופאי בעל תחימה מסוימת והוא מקרין מראה יוקרתי ומזמין. גם מעל בתי הקפה נוהגים לשים סוככים על מנת להצל על היושבים ומתחתיהם מתאימים פינות ישיבה מעץ המשרות אווירה נינוחה במקום, חשוב לזכור כי הסוככים קלים לתפעול והם מונעים על ידי מוט או על ידי שלט ומנוע קל להפעלה.

סוככים בבתים פרטים

עוד מקום בו נמצא סוככים בחיפה הוא בבתים פרטיים ובעיקר במרפסות של בניינים – הסוככים המאפיינים את המרפסות הם אותם סוככים בעלי שלוש צלעות השומרים ומצלים על המרפסות והחלונות. את הסוככים קל לקפל או לסגור ותפקידים להגן על הבית מפני שמש חזקה בקיץ ומפני רוחות וגשמים בחורף. החומר שממנו עשויים הסוככים הינו עמיד מאד והסוכך עצמו חזק, עמיד ואינו מתקפל בקלות. סוככים מיוחדים לאירועים ואולמות … מלבד בבתים בחיפה, סוככים יפים נפוצים גם בגני אירועים ובמקומות בהם יש צורך בהצללה קבועה של מקום בו נערך אירוע ויש צורך בסכך גדול מאד המחפה על מקום ומקרה אותו. הסכך הגדול מעוצב בקפידה ומאפשר אולם של ממש מתחתיו ניתן לקיים חתונה, מקום מפגש או כל אירוע בו נחפוץ.

היכן ניתן להשיג סוככים בחיפה?

משום שבחיפה קיימים סוככים רבים לא קשה למצוא גם חנויות ובעלי מקצוע המתמחים בהרכבת סוככים. את הסוככים ניתן למצוא בחנויות הנמצאות ברחובות הראשיים או ברשתות גדלות למכירת ציוד לכלי בית וחצר. הסוככים כיום מאד חכמים וישם כאלה המופעלים על חשמל ומתאימים גם לבתים חכמים הפועלים על חיווט ועל שלטים חכמים. ברכישת סכך חשוב לרכוש סוכך בעל תו תקן ומאנשי מקצוע המתמחים בהתקנת סוככים בהתאמתו

לעיצוב ואופי המבנה ובתיקונו במידה ויש צורך בתיקון. בקניית סוכך כדאי לבצע השוואת מחירים וזאת משום שריבוי החנויות בעיר מאפשר תחרות מה שטוב עבורנו הצרכנים שיכולים ליהנות מהוזלה משמעותית במחירים וממבצעים טובים.

סוכך

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments