להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
03.10.2017

סוכך מתקפל

סוכך בהתאמה אישית

סוכך מתקפל הוא סוכך שאנחנו יכולים לקפל אותו ולפתוח אותו לפי הצורך האישי שלנו.
ניתן לקנות סוככים מתקפלים בהתאמה אישית , לפי המידות של החלל אותו אנחנו רוצים שהסוכך יכסה.
הסוככים הפכו להיות פריט מאוד נפוץ בארץ בשנים האחרונות, בשל העובדה שסוככים אלו מאפשרים לנו להגן על המרפסת שלנו מפני גשם ועל החלון בבית שלנו מפני השמש.
כאשר אנחנו בוחרים להשקיע בסוככים אנחנו משקיעים באיכות החיים שלנו בבית.
למעשה, על ידי התקנת הסוכך אנחנו מווסתים את מזג האוויר בהתאם לצרכים שלנו; וכך אנחנו מונעים מהגשם להפריע לנו ואנחנו יוצרים צל אל מול השמש החמה.

סוכך מתקפל – סוכך למרפסת שלנו

סוכך מתקפל הוא הסוכך המושלם למרפסת שלנו, וחשוב לזכור כי מרפסת שיש בה סוכך היא מרפסת שניתן להשתמש בה גם בחורף ולא רק בקיץ.
הסוכך יגן על המרפסת שלנו מפני ענני הגשם והוא יסייע לנו ליהנות ממרפסת יבשה ושמורה היטב.
גם בקיץ הסוכך הוא בעל יתרונות ברורים – בקיץ הסוכך יאפשר לנו ליהנות מצל במרפסת לאורך כל שעות היממה, כולל השעות החמות של אמצע היום.
את הסוכך המתקפל אנחנו יכולים לפתוח ולסגור לפי הצורך שלנו בכל רגע נתון, אם פתאום מתחיל לרדת גשם חזק ואנחנו על המרפסת אנחנו יכולים לפתוח את הסוכך ולהמשיך ולבלות במרפסת בנעימים.

סוכך מתקפל – סוכך לחלונות הבית שלנו

סוכך מתקפל מתאים מאוד גם לחלונות הבית שלנו, שכן לכל אחד מאתנו יש חלון בבית שתמיד יש בו הרבה שמש, חלון זה הוא חלון שנכנס ממנו חום רב לבית, הוא מסנוור אותנו והוא פוגע באיכות החיים שלנו והתקנה של סוכך על החלון “החם” של הבית שלנו תפתור את הבעיה; הסוכך יעניק לחלון זה צל וכך הוא יקרר אותו (כך נוכל ליהנות מהחלון מבלי שנסבול מהחום והשמש שהוא מכניס לבית שלנו).
סוכך שהוא מתקפל יאפשר לנו להחליט מתי אנחנו רוצים שתיכנס שמש דרך החלון (ואז הסוכך יהיה מקופל) ומתי אנחנו רוצים שיהיה צל והשמש לא תסנוור אותו מבעד לחלון (ואז נפתח את הסוכך).

סוכך מתקפל – סוכך מושלם לבתי קפה, מסעדות ועסקים

סוכך מתקפל הוא סוכך מושלם לכל בית קפה, מסעדה ועסק באשר הם.
בתי קפה רבים למשל יכולים לשים סוכך שיגן על הלקוחות שלהם מפני הגשם וכך בית הקפה יוכל להגדיל את כמות הלקוחות לה הוא יכול להעניק שירות בחורף.
בקיץ הסוכך יוכל להעניק ללקוחות בית הקפה צל וכך גם בקיץ בית הקפה יהיה מסוגל להעניק שירות למספר רב יותר של לקוחות.

לסיכום, ניתן לומר שסוכך מתקפל הוא דבר שיכול לשמש רבים מאתנו, שכן הסוכך יעניק לנו אפשרויות רבות לשהייה מחוץ לבית או לעסק בחורף ובקיץ.
השקעה בסוכך מתקפל היא שקעה צרכנית נבונה שתשלם לכל אחד ואחת מאתנו

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments