להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
03.12.2017

סוכך למרפסת

סוככים למרפסת

איך לבחור סוכך למרפסת?

המרפסת מהווה תוספת נהדרת בכל בית, אולם לעתים קרובות לא נעשה בה שימוש אופטימאלי כך שהפוטנציאל של מרפסות רבות כיום איננו מנוצל במלואו. הגורם המרכזי לשימוש המוגבל במרפסות הוא האקלים, מזג האוויר החם בקיץ ואילו הקור והגשמים החזקים בחורף. השהייה במרפסת הופכת למעיקה ככל שמזג האוויר קיצוני יותר, כך למשל במדבר או בשפלה יהיה מאד חם לבלות במרפסת בעונת הקיץ ואילו בהרים יהיה קר מאד לבלות במרפסת בחורף.

בירורים ראשוניים

אז כיצד ניתן להגיע למצב שבו נוכל לשהות בנעימים במרפסת ולאורך רוב ימות השנה? הפיתרון לכך יכול להסתכם בהתקנה של סוכך למרפסת. התקנה זו איננה מורכבת בעיקרה ולא כרוכה בהוצאות גבוהות יתר על המידה. כאשר מתקינים סוככים יש תחילה להגדיר במדויק את התנאים הפיזיים ואת ציפיות הדיירים מהמרפסת. חשוב לברר האם הסוכך נדרש לספק הגנה רק מפני השמש או גם מפני גשמים ורוחות, האם הסוכך יכסה פרגולה קיימת או גג זכוכית קיים, מה הגודל הרצוי במרפסת שנדרש לכיסוי על ידי סוכך וכן הלאה.

מצב המרפסת

התקנת סוכך למרפסת מחייבת בנוסף התייחסות לכיוון שאליו פונה המרפסת, האם מדובר במרפסת פתוחה לחלוטין או נתונה בין קירות ומהי עוצמת השמש, הגשם והרוחות בכיוון שאליו פונה המרפסת. יש לברר בנוסף באלו שעות יהיה צורך לעשות שימוש בסוכך, האם סביבת המרפסת מתאפיינת בכמויות רציניות של אבק והאם ישנו צורך להתאים את הסוכך לסטנדרט כזה או אחר. לעתים יהיה צורך לקבל אישור להקמה של הסוכך מצידם של השכנים או וועד הבית. כל אלו ועוד שורה ארוכה של שאלות חייבות לקבל מענה הולם טרם הרכישה.

סוגים שונים של סוככים

ישנם כמה סוגים של סוככים למרפסת ורצוי להכירם טרם רוכשים ומתקינים סוכך מסוים. קיימים סוככים קבועים שעשויים מחומר קשיח ואילו ישנם סוככים נפתחים שנבנים מחומרים פלסטיים גמישים או מבד. בנוסף ניתן למצוא בשוק סוככי זרועות שלא מתאימים למרפסות שבהן נושבות רוחות חזקות והאורך שלהם נע בין ארבעה מטרים עד לשנים עשר מטרים.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments