להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
12.11.2017

סוגים של שערים חשמליים

שער חשמלי

שערים חשמליים הם עולם ומלואו בכל הנוגע לטכנולוגיה ועיצוב: השערים המונעים על מנוע חשמלי ונשלטים על ידי שלט, חדר בקרה או עינית אוטומאטית שמזיזה את השער לפי תנודה, מעוצבים ונבנים לפי צרכים שונים של הגנה, וסוגי מבנים הקיימים בעולם המודרני.

אז מהם הסוגים של השערים החשמליים הקיימים כיום וכיצד הם משתלבים בעיצוב?

שער חשמלי לבסיסים צבאיים …

בסיסים צבאיים לא חסר בארצנו הקטנטונת והייצור של השערים החשמליים יכול להעיד על כך. השערים החשמליים שמותקנים בבסיסים הם אותם שערים צהובים ומוכרים הנפתחים על ידי הש.ג. בצורה מאוזנת על ידי שלט. השערים הללו הם מסיביים והם מגנים בצורה טובה ביותר על השטח שאמור להיות מגודר מסביב לשער, את השערים הללו ניתן למצוא גם בישובים שונים בארץ למען הבטיחות והסדר הטוב – יש לשים שלט אזהרה על השער ( המצביע על קיומו ושימושו),בנוסף על גבי השער קיימת מנורת אזהרה שמהבהבת כאשר השער בתזוזה ועליה להיות תקינה בכל זמן.

שער חשמלי לגני אירועים ומלונות

גם גני אירועים, מלונות, חדרי כושר, מרחצאות וכל מקום יוקרתי ומפנק עליו להיות סגור ובטוח, אך גם את גורמי הביטחון של האתרים הללו אפשר לעצב. השערים במקומות שהזכרנו יהיו בדרך כלל שערים חשמליים בעלי כנפיים גדולות הנפתחות כלפי פנים או חוץ וגם הן מספקות בטיחות והגנה. הדגש הנוסף בשערים מסוג זה יהיה על עיצוב השער שבדרך כלל יתאפיין בקווים נקיים ובהירים תוך מתן דגש על פרזולים נעימים ורכים ואולי מעט צמחייה מטפסת על גבי הצער והפרזולים עצמם. השערים בדרך כלל מנוהלים על ידי שומר או על ידי שלטים אישיים של בעלי הסמכות או המנויים לאותם מבנים ובעלי ההרשאות להיכנס למקומות הספציפיים אותם הזכרנו.

שערים חשמליים לבתים פרטיים

גם בבתים פרטיים ניתן להתקין שערים חשמליים שיהיו קטנים יותר בגודלם אך בטיחותיים באותה מידה. השערים החשמליים בבתים פרטיים יהיו מנוהלים על ידי אינטרקום פנימי או שלט שיינתן לבני הבית והם מתאפיינים בעיצוב באלומיניום, ברזל או עץ ולעיתים בעיצוב ובהתאמה לבית יחול שילוב של שלושת החומרים השונים בשער החשמלי.

בעלי בתים גדולים נהנים בזכות השערים על הגנה “פרטית” מפני פורצים ואנשים זרים והם יכולים לישון טוב יותר בזכות השערים החשמליים.

שער חשמלי לחניונים

בין אם מדובר בחניון גדול ותעשייתי ובין אם מדובר בחניון של בית פרטי – שער חשמלי לחניון הוא בגדר חובה וזאת על מנת שנוכל להחנות את רכבנו בבטחה ולשמור על בני ביתנו. שער חשמלי לחניון ביתי מופעל בדרך כלל על ידי שלט ותגובתו כיום מאד מהירה ונוחה. שערים חשמליים לחניון גדול בבניין או בבניין תעשייתי או בניין משרדים מופעלים על ידי עינית או מחשב וגם על ידי שומר, והם בדרך על שערים הכוללים מוט שמופעל כלפי מעלה בזמן כניסת הרכב. בשערים חשמליים בחניונים גדולים לא יהיה דגש על עיצוב, אך בחניון קטן וביתי חשוב לשים דגש על עיצוב וזאת משום שהחניון לעיתים פונה לחזית הרחוב מה שמשפיע על המראה הכללי של הבית.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments