להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
13.10.2017

סוגים של מערכות אזעקה

אחרי שקנינו בית, ריהטנו אותו והשקענו בו את מיטב כספנו – חשוב שגם נגן עליו, על עצמנו ועל רכושנו באמצעות מערכת אזעקה טובה ויעילה. אז אילו סוגי מערכות אזעקה קיימות ובמה כדאי לבחור ? כל האופציות למערכות אזעקה מתקדמות ומיושנות בהמשך…

בבתים יוקרתיים מומלץ להתקין מערכת אזעקה מצלמות ושירותי מוקד

בבחירת מערכת אזעקה לבית חשוב להבין כי קיימות שתי מערכות אזעקה עיקריות, בהן מערכת אזעקה קווית ומערכת אזעקה אלחוטית – מערכת אזעקה קווית היא מערכת המחוברת בכבלים אל לוח בקרה בו טמון החשמל המחווט ומפעיל את כל המערכה כולה ובנוסף יש לדעת כי לוח הבקרה אחראי על הגלאים שמפוזרים בכל קירות הבית, ואילו מערכת אזעקה אלחוטית פשוטה יותר לחיווט אך על כך בהמשך.

מערכת אזעקה קווית

במערכת האזעקה הקווית קיימת הזנה של חשמל אל לוח בקרה שמעביר חיווט דרך גלאי תנועה המופעל על ידי מתח חשמלי הפועל במרווחים של דקות ושניות. גלאי התנועה מחוברים אל לוח הבקרה במרכז הבית והם מדווחים על תנועה ישירות ללוח הבקרה האחראי גם על מערכת ההתראה. את מערכת האזעקה הקווית מוטב לתכנן עם תכנון הבית ובניית מערכות החשמל וזאת משום שאנו רוצים לחווט את החיבורים בו בעת ולא להסתבך לאחר מכן עם התנגשויות של חיבורים שונים וחשמליים. המערכת צריכה להיות מותאמת בצורה מושלמת עם שאר מערכות החשמל וזאת על מנת שייסגר מעגל חשמלי בין מערכת האזעקה לשאר החווטים בבית.

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית מושתתת על גלי אינפרא אדום ושידור רדיו והיא מורכבת ביחס למבנה בו מותקנת האזעקה. לצד האזעקה נבנים ממסרים שתפקידים לקבל אותות מגלי האינפרא במקרה של תנועה במבנה, הממסרים מתריעים על תנועה שמפעילה את מערכת האזעקה במקרה של פריצה לבית. את מערכת האזעקה האלחוטית קל יותר להרכיב וניתן להרכיבה גם לאחר בניית הדירה והרכבת מערכות החשמל. עוד יתרון במערכת אזעקה מסוג זה היא היכולת להעביר את מערכת האזעקה בעת מעבר דירה ללא כל מאמץ או חווטים מסובכים.

שילוב מערכות אזעקה

אם תרצו לקבל הכל תוכלו לשלב את שתי מערכות האזעקה במערכת אחת – מערכת מסוג זה נקראת מערכת אזעקה היברידית המשלבת מערכת קווית ואלחוטית. את המערכת מתקינים בהתאם לתנאי הבית וניתן לחווט אותה או להתקינה בצורה אלחוטית. בכל מקרה בבחירת מערכת אזעקה חשוב לבחור חברה אמינה שתוכל להגיע ולהתקין את מערכת האזעקה במהירות מרבית וזאת על מנת למנוע זמן המתנה רב בבית ללא מערכת אזעקה – דבר שיכול לסכן את בטיחותכם ובטיחות רכושכם.

חשוב כי לחברה שתבחרו יהיו שירות תיקונים מהיר וצוות העובד 24 שעות וכמו כן מומלץ להיעזר במוקד טוב ואיכותי הפועל במקרה של פריצות, ומאפשר שליחת נציג אבטחה לבוא, לסייע ולסייר במקום על מנת להעניק את השירות הטוב והבטוח ביותר עבורכם.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments