להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
13.10.2017

מצלמות אבטחה

סוגים של מצלמות אבטחה

פריצות, אלימות והתנכלות הן לא דבר חדש בארץ ונראה כי הן רק מתגברות מיום ליום. על מנת להגן על עצמינו, או לפחות למצוא את האשמים ולגרום לקצת צדק ניתן להתקין מצלמות אבטחה בסמוך או בתוך הרכוש שלנו שיכול להיות ביתנו, מקום העבודה שלנו וברכבנו . אז איזה סוגים של מצלמות אבטחה קיימות?

מצלמת גוף

מצלמת גוף היא המצלמה הפופולארית ביותר וזאת משום שהיא נראית כמו מצלמת אבטחה והיא ברורה לעוברי אורח – דבר המשמש אלמנט הרתעה כשלעצמו. מצלמת הגוף פופולארית גם בשל עלותה האטרקטיבית וניתן להלביש על גביה עדשות שונות. מצלמת הגוף הקלאסית עמידה בפני מים והיא מותאמת בעיקר להתקנה בחוץ וחשוב להגן עליה מפני פגיעה.

מצלמת כיפה

מצלמה זאת היא מצלמה המוגנת בכיפה והיא קיימת עם עדשת מצלמה המורכבת כבר בתוכה ולעיתים ניתן להזמין עדשה בהזמנה אישית ובהתאם לצרכים הברורים שלנו וגם למצלמות מסוג זה קיים אלמנט ההרתעה עליו דיברנו קודם. מצלמות הכיפה מותאמות למגוון תנאים כמו למשל לתנאי הרכבה מחוץ למבנה, והן בעלות עמידות לחבלות, מים וניסיונות פירוק.

מצלמת אינפרא

מצלמה זאת היא מצלמה המופעלת על ידי לד אינפרא אדום המאפשר הקלטה וצפייה דרכה גם בעלטה מוחלטת, את המצלמה ניתן להתקין במגוון בתי מצלמה כמו למשל במצלמת צינור, ובמצלמת כיפה.

מצלמות ממונעות

מצלמות אלה הן מצלמות משונעות עליהן ניתן באמצעות תוכנה מיוחדת לאחר קביעת מיקומים מוגדרים מראש למצלמה.

מצלמות סמויות

מצלמות סמויות הן מצלמות פופולאריות בעיקר שמדובר בחשד בהתעללות בילדים או במבוגרים ואנשים רבים נוטים להתקינן באמצעות אנשי המקצוע במקומות נסתרים בבית או בחפצים שונים, לכן חשוב כי המצלמות יהיו זעירות עד כמה שניתן. המצלמות בעלות עדשות קטנות מאד הנקראות גם ראש סיכה.

מצלמות אלחוטיות

מצלמות אלחוטיות הן מצלמות נוחות מאד לשימוש וזאת משום שעל מנת להתקינן אין צורך בהכנת תשתית של כבלים ולמצלמה אות וידאו ומקלט האחראיים על הצילום והשידור של המתרחש למצלמה.

מצלמות נגד חבלה – אנטי ונדליות

מצלמות אלה מאד מומלצות בעיקר במקומות בהם ישנה סכנה כי תהיה חבלה למצלמות, המצלמות מאד מסובכות לפירוק והן עמידות מנזקים וחבלה או ניפוץ.

איך מפקחים על הנעשה ומתעדים את המתרחש במצלמות אבטחה?

על כל המצלמות אותן ציינו ניתן לפקח דרך האינטרנט ויש להיעזר באנשי המקצוע על מנת לדעת לתפעל נכון את מצלמות האבטחה וללמוד כיצד לתפעל את הרשת ולהיכנס לאתר הנכון עם קוד משתמש על מנת לצפות במצלמות האבטחה בזמן אמת. במתרחש ניתן לצפות גם דרך ניידים חכמים ואף לתעד ולהקליט ולצפות במה שהתרחש לאחר ההתרחשות – דבר שיעזור לכם מאד במקרה של איסוף הוכחות.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments