להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
19.10.2017

מעקות חוץ

מעקות חוץ

התקנת מעקות על מדרגות הבית אינה צריכה להיות משימה מורכבת ולמעשה היא זמינה במחיר שאינו יקר. ערכות מעקות פשוט קלים להתקנה כמעקה למדרגות בחוץ. ניתן למצוא מגוון מעקות חוץ מגלוונות באופן מלא לעמוד בתנאי מזג האוויר החיצוניים.

מעקות חוץ
מעקות חוץ

מעקות למדרגות הכניסה

ניתן להתקין מעקות חוץ על מדרגות הכניסה לבית. התוצאה המתקבלת מעלה חיוך על הפנים לאחר שמבינים את קלות ההתקנה.

המעקה צבוע בצד מחמיא התואם את הגוון בצד החיצוני של הבית, וניתן לצביעה בגוונים מיוחדים או באבקת צבע הכרוכה בתוספת מחיר. מעקות חוץ ניתנים להתקנה על המדרגות בתוך פחות משעה.

מעקה חוץ

מעקות למרפסת האחורית. התקנת מעקות ניתנת לביצוע על מדרגות בכל זווית כמעט. מעקות מדרגות חוץ למרפסת האחורית קלות במיוחד להתקנה, שכן לא קיים צינור חיתוך ואין צורך בעבודות קידוח. כל שעליך לעשות הוא להתקין את הבסיס וכל היבט אחר מחובר עם מפתח ברגים או פטיש.

מעקות למרפסת קדמית. סוגי המעקות כוללים גם ערכות מעקות חוץ פשוטים המחוברים למרפסת החיצונית. ניתן לתכנן מעקה עליון שטוח יציב לאחיזה, עם תוספת ערכות צמודות לקיר החיצוני של המרפסת המאפשר אחיזה חזקה המתאימה לצד החיצוני של הבית.

התקנת מעקות מסוגים שונים

כמה קל להתקין מדרגות חוץ? אלו הם השלבים הנדרשים:

מעקות למישורים שטוחים. אלו הם המעקות הפשוטים הפופולאריים ביותר. הם קלים להתקנה וניתן להשתמש בהם כמעט על כל קבוצת מדרגות. מעקות חוץ אלו נהדרים לטיפוס בטוח על מדרגות הבית או כל מקום אחר בו קיים צורך בנגישות מעקה.

מדרגות וקירות מעקות. ניתן לצרף קיר בצד אחד ולחבר את המעקה לקרקע. שיטה זו שימושית כשיש צורך לעלות מתוך שטח מרתף או לצרף את המעקה לקיר קיים על קצה אחד, ובמקביל לאפשר לו לעמוד חופשי בצד השני.

מעקות למשטחים מורכבים. זוהי התקנה מורכבת יותר בהשוואה למעקות חוץ האחרים הפשוטים לבנייה, אך הוא נושא מראה גימור אלגנטי, במחיר מעט יקר יותר.

 

אביזרי מעקות

בניית מעקות יכולה להיות אפילו פשוטה וקלה יותר! כשמשתמשים באביזרים הנכונים, הם עמידים לטווח הארוך. ניתן לרכוש במחירי חבילות ערכות ציוד או תצורות מותאמות אישית. מעקות חוץ אלו נהדרים ומתאימים לבתים רבים, בתי עסקים ווילות הזקוקות להתקנת מספר ממעקות.

מעקה
מעקה

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments