להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
5 (100%) 1 vote
10.11.2017

מעקה מדרגות

מעקות

הרכבת מעקות

מעקה הוא פריט הכרחי בכל בית שיש בו מדרגות, מרפסות ועוד מקומות שמחייבים הגנה מפני נפילות ומעידות. מאחר והוא משמש כאמצעי בטיחות שיכול למנוע מאנשים נפילה ממפלס למפלס, יש צורך להתקינו על פי תקנים שנקבעו, ובישראל יש תקנים מחייבים לבניית מעקות. גובהו לאורך קירות צריך להיות 105 סנטימטר ומעל מדרגות 90 סנטימטר, ויצרנים ומתקינים מקצועיים מקפידים על כך. יש עוד הוראות התקנה שמדברות על מרווח בין רכיבי המעקה ועוד כללים שצריך להקפיד בשעת ייצורם והתקנתם.

מעקות מעץ

ניתן להרכיב מעקות מחומרים שונים והנפוצים ביותר הם עץ לסוגיו ומתכת. יש מעקים שמגיעים בשילוב של השניים וכאלה שמותקנים עם זכוכיות חלביות. מעקות עץ נבחרים על ידי בעלי הבתים והיצרנים בהתאם לטעם של המזמין, והם יכולים להגיע בצבעים שונים, והמקובלים בהם הם: חום, לבן, אפור ועוד. יש מעקים ישרים ואחרים שמותקנים לאורך מדרגות ספירליות עגולות, וכל המעקים הללו יגיעו ברמת גימור ועיבוד גבוהים. עץ הוא חומר קלאסי, והוא מועדף מאחר והוא יכול להשתלב בכל חלל בית ועם חומרים אחרים.

מעקות מתכת

מעקות ממתכת הם מעקות שנוצרים על ידי חרשי ברזל ויש אפשרויות לעיצוב יצירתי מאוד מיוחד שלהם. במקרים רבים, ניתן לעשות שילוב של מעקה ברזל עם שילוב של זכוכית אשר לא מסתירה את הנוף מהמרפסת שבה הוא מותקן. המעקות הללו מיוצרים על ידי תערובת של חומרי גלם שונים, והברזל או המתכת שלהם מקבלת עיבוד מיוחד כדי למנוע החלדתם. הם נצבעים בצבעי יסוד ואחרים ששומרים עליהם מפני פגעי מזג האוויר, מלחות, רטיבות ועוד.

מעקות שונים

יש מעקות שמותקנים מחוץ לבית ויש אחרים שמיועדים לתוכו, וכל אחד יעובד בצורה שונה ויותאם למטרות שלשמו הוא הורכב. במרפסות ובמדרגות ניתן להתקין מעקות זכוכית, נירוסטה, עץ, מתכת או לעשות שילוב ביניהם. מומלץ לכל מי שמשפץ את ביתו או זקוק למעקות ליצור קשר עם קבלן ויצרן מעקות מקצועי ומנוסה. יצרן בעל מוניטין יכול להציע דוגמאות רבות של מעקות, ואחד מהם יתאים לטעם ולצרכים של הלקוח. ההרכבה תיעשה בצורה מושלמת ולשביעות רצון מלאה של המזמין.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments