להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
06.12.2017

טרלידור סורגים

טרלידור סורגים

סורגים לכל קומה

בין אם אתם מתגוררים בבית צמוד קרקע או בקומות גבוהות יותר, חשוב לשים על החלונות סורגים. בקומות הנמוכות, החשיבות הגבוהה של התקנתם היא בשל העובדה, שהם יעילים ביותר במניעת פריצות לבתים. כאשר מדובר בקומות גבוהות, חשיבותם נובעת מיעילותם במניעת נפילות של ילדים. ניתן להתקין אותם על חלונות, מרפסות, מסביב לבריכות ועוד, כאשר בחירת הסורג תהיה בהתאם לצרכיכם האישיים.

סוגי הסורגים שאנו מציעים לכם

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגים, אשר עונים על מגוון רחב של דרישות: סורגי אלומיניום או פלדה אשר הנם קבועים במקום ואינם ניתנים להזזה (מתאימים בעיקר לחלונות), סורגי הזזה (מתאימים בעיקר לדלתות, מרפסות וכדומה) וכן סורגים מיוחדים, אשר נותנים מענה לבתי עסק, בריכות ועוד. גם הגדלים משתנים בהתאם לדרישתכם וניתן אפילו לרכוש מחסומים ניידים לשימוש באירועים, כנסים, הרצאות ועוד.

קישוט לחלונות

אצל לא מעט אנשים, המחשבה על סורגים על חלונות הבית או המשרד, גורמת לקונוטוציות שליליות. ובכן, הסורגים לא צריכים להיות בהכרח עמודי מתכת פשוטים על פני החלון! אצלנו תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לעיטור חלונות הבית תוך כדי אבטחתם ויצירת אווירה בטוחה ונעימה בו זמנית על ידי שימוש בסורגים מעוטרים, שבאפשרותנו להציע לכם. גם מבין הסורגים הפשוטים יותר, ניתן לבחור מבין הדוגמאות הקיימות.

גם לעסק

בסוף יום העבודה, חשוב מאוד לסגור את העסק ולוודא שלא יהיו גניבות. דלת איכותית היא פתרון מצוין, אך מומלץ ביותר להוסיף אמצעי הגנה נוסף. טרלידור סורגים מציעה לכם לבחור מבין האפשרויות הקיימות אצלנו או לבצע הזמנה לפי דרישה ובהתאם לצרכי העסק כדי שתוכלו לסיים את יום העבודה עם דאגה אחת פחות.

ביצוע הבחירה

כאמור, המגוון רחב ובחירת הסורג המתאים תלויה בצורך, לשמו אתם רוצים להתקינם וכן במיקום. לפני רכישה והתקנה של מוצר כגון זה, מומלץ להתיעץ עם אנשי מקצוע על מנת להגיע לבחירה, שתהיו מרוצים ממנה ושלמים איתה. נציגי השירות שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור את המוצר, שיתאים לכם ביותר תוך מתן יעוץ מקצועי ושירות אישי.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments