להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
22.10.2017

טופס 4

טופס 4

מה חשוב שיופיע במסגרת טופס 4

כאשר אתם מתכננים לגור במקום מסוים, אתם רוצים להרגיש בו הכי בטוח שבעולם. טופס 4 הינו טופס המאשר כי המבנה בטוח וניתן להתגורר בו. מה חשוב שיופיע בטופס- במאמר שלפניכם

הבית זה המקום היקר לנו ביותר. אנחנו משקיעים לא מעט בבית ולכן אנו מצפים להיכנס למבנה בו נרגיש בנוח. טופס 4 נחשב לאחד הטפסים החשובים ביותר בכל הקשור לנושא של בנייה. טופס 4 מאשר כי המבנה בטוח למגורים. חשוב מאד בעת הליך הבניה להביא את הטופס בחשבון כי זה יכול להשפיע על המשך הדרך ולקבוע האם תוכלו לסיים את הליך השיפוץ.

טופס זה דן בשאלה חשובה מאד- האם המבנה בו אתם עתידים להתגורר מתאים לאכלוס דיירים- מדובר בטופס חשוב מאד אשר יש להביא בחשבון כי אחרת זה עשוי לעכב את הכניסה למבנה ולגרום להיערך לכמה תיקונים אשר יגרמו לעיכוב.

חשיבות ההכרה בטופס

אותו טופס חשוב מאד, היות והוא קובע את התאריך בו הסתיימו כל העבודות והמקום מתאים לאכלוס דיירים. למעשה, אותו טופס מהווה תעודת ביטחון היות והוא בודק ומכריע כי הכל תקין וניתן להיכנס לבניין.

מכאן יש חשיבות רבה להכיר בטופס. כל אותם פרמטרים צריכים להיבדק על ידי בעלי מקצוע על מנת לאשר את הכניסה של הדיירים למבנה. כאמור, אם אחד הסעיפים אינו מאושר חל עיכוב בכניסה של הדיירים למבנה.

מה נדרש להופיע בטופס 4 בכדי לקבלו?

אם עד עכשיו עסקנו בחשיבותו של הטופס, הרי כעת ראוי להתעכב על אותם פרמטרים שצריכים להופיע בטופס. במסגרת הטופס ישנם סעיפים שונים:

· בניה חוקית: סעיף אשר מאשר כי הבנייה חוקית ומבוצעת בהתאם להיתרי הבניה המאושרים לפי כל התנאים והדרישות.

· אישור מהנדס: אישור מהנדס אשר קובע כי המבנה ראוי למגורים ובוצעו בו עבודות שמטרתן תחזק את המבנה.

· מעקות: אישור מאדריכל על התקנת מעקות בטיחות במבנה.

· גז: חברת הגז בודקת את מערכת הגז .

· מערכת ניקוז תקינה: אישור על כך כי מערכת הניקוז תקינה

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments