להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
12.11.2017

חברה טובה לשערים חשמליים

שערים חשמליים

איך בוחרים חברה טובה לשערים חשמליים ?

כאשר אנחנו מחפשים אחר שערים חשמליים רצוי שנמצא חברה טובה שתספק לנו שער חשמלי שיהיה מספיק איכותי ויחזיק לשנים ארוכות. אבל בים של חברות שמציעות שערים מסוג זה לעיתים ניתן להתבלבל, אז בכל זאת אפשר להתמקד בחיפוש? כל הטיפים למציאת חברה טובה ואמינה בהמשך….

חפשו חברה שמציעה שערים בטיחותיים ?

בבחירת שער חשמלי אחד הדברים שעליכם יש לשים את הדגש הוא בטיחות – שער חשמלי עליו להיות בטוח וזאת משום שרוב השערים החשמליים הינם כבדים ונסגרים באופן אוטומאטי ולא בצורה ידנית. שערים בטיחותיים עליהם להיות בעלי תו תקן ועינית מיוחדת לזיהוי גופים – במידה וישנו גוף בין השערים על מנת שלא יימחץ בין כנפי השער. עוד חשוב להתקין מצלמת בטחון שתשגיח על תזוזת השער ובמקרה של שערים חשמליים גדולים המוצבים בכניסה לשטחים כמו שטחי צבא, חניונים מוסדות או משרדים גדולים חשוב כי יהיה שומר בשער במפקח על תזוזת השער ותפעולו בכל זמן.

בנוסף, על סורגי השער לא לעלות על מרווח של חמישה סנטימטרים בין רווחי הסורגים עצמם וזאת על מנת של ניתן יהיה להכניס ראש של ילד או אדם מבוגר בין הסורגים – דבר שיכול להוליד פגיעה גופנית קשה.

חפשו חברה עם מגוון עיצובים

כאשר אנו מחפשים חברה טובה להתקנה ואספקה של שערים חשמליים חשוב שנבחר חברה בעלת מגוון עיצובים לשערים החשמליים. חשוב לזכור ולהבין כי לא כל השערים כיום הם שערים גדולים וצהובים שנודעו אך ורק לבסיסים צבאיים, והרבה שערים משמשים בתים פרטיים, מוסדות יוקרתיים, אולמות אירועים, מסעדות ובתי מלון יפים – לכן מוטב לבחור חברה המאפשרת מגוון רב של עיצובים. כיום שערים חשמליים יכולים להגיע בצורה שנפתחת כלפי חוץ, בצורה מאוזנת וגם כלפי מעלה, מה שנפוץ במקרים של חניונים וכניסות למבנים מתועשים. בנוסף על שערים חשמליים ניתן למצוא פרזולים שונים שהופכים את השער לשער המשפיע על המראה החיצוני של הבית, דוגמאות של אלמנטים שונים מסיביים ומרהיבים מעולם העיצוב, ושילובים של ברזל, אלומיניום ועץ שהופכים את השער למשחק חומרי עיצוב מעניין ואיכותי.

חפשו חברה המספקת אחריות ושירות תיקונים

כאשר אנו בוחרים חברה להתקנת שערים חשמליים חשוב שנבחר חברה איכותיים במספקת שערים עם אחריות וניסיון. חפשו חברה המתמחה בהתקנת שערים חשמליים ומאפשרת חמש שנות אחריות בממוצע ושירות תיקונים מהיר ויעיל. בנוסף חפשו חברה המתמחה במגוון סוגים של שערים חשמליים כמו שערים מתרוממים, נגררים, שערי כנף, שערים לבתים חכמים, שערים להולכי רגל, שערים בהזמנה אישית ובבניה אישית וחברה שתעסוק במגוון תחומים כמו גם תיקון שערים חשמליים.

חברה מסוג זה היא החברה הנכונה בעבורכם ועל כן חשוב למצוא חברה לשערים שתהיה קרובה למקום המגורים שלכם וזאת על מנת שתהיה זמינה עבורכם במקרה של תיקון דחוף.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments