להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
5 (100%) 1 vote
12.11.2017

דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים

עיצוב דלתות פנים

לעיתים משום שאנחנו כה נלהבים לעצב ולבחור את דלתות הכניסה שלנו, אנחנו שוכחים לבחור בקפידה את דלתות הפנים למבנה או לבית שלנו. לכן חשוב לדעת שבכל הנוגע לעיצוב דלתות פנים קיימות כיום אפשרויות עיצוב מרהיבות שיכולות להוות קונספט עיצוב שלם לבית, להתאים לחלל וגם להשתלב באופן הרמוני עם הדלת הראשית שלנו – אז מהן מגמות עיצוב דלתות פנים וממה עשויות דלתות פנים?

ממה עשויות דלתות פנים?

דלתות פנים עשויות בדרך כלל מחומרים קצת פחות מסיביים מהחומרים שמהם עשויות דלתות הכניסה וזאת משום שהן פחות חשופות לפגעי מזג האוויר והאקלים. הדלתות האיכותיות יותר יהיו עשויות מעץ מפולח בעל רמת לחות מבוקרת ומסגרת עץ אורן, כאשר מילוי הדלת בדרך כלל יהיה עשוי כוורת או פלקסבורד וסיבים שתפקידם למלא בדחיסה את חלל הדלת ולהפוך את הדלת לעמידה בפני תהודה ומבודדת קור וחום. על רוב הדלתות יוסיפו ציפוי איכותי למניעת שריטות וצביעה אקרילית לגימור מושלם, שכן הדלתות תפקידן להיות קלות משקל ועמידות במים ועמידות לשנים ארוכות.

עיצוב דלתות פנים בסגנון מודרני ….

בבנייה המודרנית של היום שכוללת בתים חכמים רחבי ידיים בקווים נקיים ובהירים, דלתות כניסה גדולות ומזמינות גוררות איתם מגמה של דלתות פנים שנועדו להרכבה בכניסות לחדרים השונים במראה דומה לדלת הכניסה. דלתות פנים בעיצוב המודרני יתאפיינו בקווים נקיים בלובן שלהם, בידיות אלומיניום מסיביות בעלות פרזולים גדולים ומרשימים וקווי מתאר ברורים מאוד על גבי הדלת או קווים שחוצים את הדלת בפשטות. בבתים בסגנון תעשייתי יתאפיינו הדלתות במראה שחור או חום כהה עם פרזולי אלומיניום במראה נחושתי כבד.

דלתות פנים במראה מיושן או כפרי …

בתים רבים נוטים להתהדר בעיצוב ים תיכוני, מיושן או כפרי המתאפיין באלמנטים שונים שנראים משל נאספו בשווקים שונים ברחבי העולם ואף בשוק הפשפשים – מה שמקנה מראה מיוחד בעיקר בבתים רחבי ידיים. דלתות פנים במקרה זה משפיעות מאד על העיצוב הכולל של הבית וחשוב לבחור את הדלתות בקפידה. לכן גם אם לא מצאתם את הדלת בשוק או שמצאתם דלת כזאת אך היא סובלת מבעיית ריקבון מתקדם, חשוב שתדעו כי חנויות שונות למכירת דלתות פנים מציעות דלתות מעוצבות במראה המבוקש שנראות ממש משל מצאתם את הדלת ברחוב ישן. הדלתות הינם בעלות מראה אותנטי בעל גימורים מיושנים בצבעי שמן של פעם.

דלתות פנים משולבת

עוד אלמנט מקסים של דלתות פנים הוא דלתות משלובות בחומרים שונים – השילובים יכולים להתבטא בעץ משולב זכוכית לתחושה ועיצוב בסגנון הפנג שוואי המרגיע, עץ ופרזולי אלומיניום מרהיבים, עץ וזכוכית לבנה למראה האיטלקי, ואפילו עץ ובד למראה הכפרי. השילוב בדלתות מקנה מראה שאינו סטנדרטי ויש לשלב אותו בחכמה בעיצוב תוך התייעצות עם אנשי המקצוע והתאמה לדלת הכניסה ולמראה הכללי של עיצוב הבית וסגנון החלל אותו בחרתם לעצב.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments