להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
12.11.2017

דלתות עץ

דלתות עץ

אילו טעויות עיצוב אנשים נוטים לעשות?

כאשר אנו מעצבים את ביתנו האידיאל הוא להקפיד על כל פרט ופרט כך שכולם יהיו ברמה גבוהה ויתאימו לתפיסת העיצוב שלנו. בנוסף להקפדה על הפרטים, עלינו לשים לב כי כלל הפרטים בבית משתלבים זה עם זה בהרמוניה ובטעם העיצובי שלהם. הבעיה היא שאנשים רבים נוטים להשקיע בחפצים הגדולים בבית כגון, רהיטים, הכלים הסניטריים בחדר האמבטיה וכו’, בעוד בפרטים הקטנים כגון דלתות הבית הם אינם נוגעים. כך, גם נפגעת תחושת ההרמוניה בבית ואין רמת עיצוב אחידה מה שמוביל לפגיעה קשה בתחושת הנעימות בבית.

אז במה כדאי להשקיע?

כאמור, אחד מהפרטים שלו אנשים רבים אינם נותנים מחשבה מספקת הוא דלתות הבית. הפיתרון לכך הוא פשוט וקל והינו עיצוב דלתות הבית כדלתות עץ, דלתות עץ הן פיתרון העיצוב המושלם לבית. דלת עץ מאפשרת לנו להרגיש מראה טבעי בתוך הבית, כאשר אין כמו דלת מעץ איכותי בכדי להרגיש תחושת חום שכה חשובה בביתנו. באמצעות בחירה בדלת עץ אנו מנטרלים רבות מהבעיות שהוזכרו בפסקה הראשונה, ראשית דלת העץ מהווה את שער הכניסה לחדרים השונים בבית. כאשר דלת העץ היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים לסף החדר הדבר משדר הקפדה על הפרט הקטן ביותר ותחושה זו נשארת לכל אורך השהייה בבית. זהו למעשה הרושם שמוטמע בבאי הבית ונשאר עימם וכל זאת בעקבות השקעה קטנה בדלת עץ. כמובן שהבעיה השנייה נפתרת מכיוון שעלינו לבחור דלתות עץ אשר יתאימו לקונספט העצובי של שאר הבית, כך דלתות העץ מעלות בכמה דרגות את עיצוב הבית. דבר נוסף שדורש הקפדה הוא עיצוב המשקופים של דלתות העץ כך שיתאימו לדלת העץ עצמה ולסביבה שמקיפה אותה.

רגע, אבל למה דווקא דלת עץ?

דלתות עץ ידידותיות לבאי הבית ומעניקות להם תחושת רוגע ונחת, זאת בעקבות ההשפעה המיטיבה של העץ על נפש האדם. בנוסף, דלתות העץ ביחס לאלטרנטיבות הקיימות בשוק הינן זולות מאוד ולא צריך להשקיע הון רב ברכישתן. לבסוף דלתות העץ מגיעות במגוון גדול של סוגים וצבעים כאשר ניתן לעצב אותן לפי טעמו האישי של כל אדם ואדם. כמובן שעל כל דלת עץ ניתן להוסיף עודו ועוד עיטורים בהתאם לטעמו האישי של האדם.

אילו סוגי דלתות עץ קיימים?

ראשית חשוב להבין כי ניתן לפנות לבעל מקצועו שייצר בשבילך דלת עץ בהתאם לדרישותיך הספציפיות טעמך האישי. חלק מדלתות העץ ניתן להוסיף תוספות מחומרים שונים כגון אלומיניום או זכוכית וכך לשוות לבית מראה מעניין עוד יותר. ניתן למצוא דלתות עץ מסוג עץ מלא וגם מציפוי פורניר, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות ועלינו לבחון מה מתאים לנו מבחינת עיצוב הבית.

חשוב להבין כי דלתות עץ הן עולם ומולאו וכל שעלינו לעשות לפתוח דלת (עץ) קטנה בכדי להיכנס אליהן.

יש לכם שאלה ? אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה.

הטלפון/המייל שלכם לא מתפרסמים באתר

*

Nov 21,2017
0 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 19,2017
1 comments
Nov 19,2017
0 comments
Nov 12,2017
0 comments